Mirax Sapphire Boutique Hotel – у самому серці Харкова

Подорож, відрядження, чи просто відпочинок в іншому місті або країні завжди є стресом для нашого організму. Ось чому дуже важливо подбати про комфортне місце для відновлення сил після важкого дня. При цьому важливо врахувати безліч таких чинників, які обмежують наш вибір за тими чи іншими критеріями. Вибрати готель у Харкові часом дуже важко. Місто-мільйонник пропонує величезну кількість готелів, хостелів, про якість обслуговування яких, не дізнаєшся, поки сам не спробуєш. Але бутік-готель не залишить байдужим навіть найвибагливіших відвідувачів.

Новий готель в центрі Харкова відкрився у травні 2016 року. Міні-готель «Mirax Sapphire» вразить вишуканим дизайном номерів та висококласним обслуговуванням в традиціях 4-х зірок. Разом з тим, постояльці зможуть відчути домашній затишок і гостинність – міні-готель у Харкові настільки камерне місце, що будь-який гість стає центром уваги. Не варто забувати й про дуже зручне місце розташування. Mirax Sapphire Boutique Hotel – це готель у Харкові, який знаходиться в самому центрі міста, а це означає, що всі головні визначні пам’ятки є у найближчій доступності. Крім того, вам не доведеться щодня вирішувати проблему з паркуванням або питання трансферу по місту.

Кращий вибір для бізнес-туриста, готелі у Харкові

У міні-готелі «Mirax Sapphire» можна з комфортом проводити відрядження. Тут завжди дбають і про ділових людей, надаючи все, що потрібно для ведення бізнесу: безкоштовний WI-FI в номерах та гостьових зонах, трансфертні послуги, довідкову інформацію та сприяння у вирішенні деяких питань.

Серед готелів Харкова бутик-готель «Mirax Sapphire» мабуть, один з небагатьох, який може надати послуги VIP-сервісу за помірну плату. Вибравши наш готель, ви по-справжньому відчуєте розкішний комфорт в поєднанні з висококласним сервісом.

Відвідайте міні-готель «Mirax Sapphire» і це стане ще одним приємним моментом вашої подорожі або робочої поїздки до Харкова.

Неповторний дизайн та домашня атмосфера

10 номерів бутик-готелю «Mirax Sapphire» завжди готові радо прийняти своїх постояльців. Міні-готель надає номери категорій люкс, напівлюкс, суперіор та стандарт. Кожен номер виконаний за індивідуальним проектом, що дозволить задовольнити будь-які забаганки та смаки гостей. Мебля тут теж не проста – її виготовили на замовлення для бутік-готелю і виключно з натуральних матеріалів. Таким чином, кожен номер надає повний спектр всього необхідного для самого комфортного відпочинку. Зручні широкі ліжка, душова кабінка або ванна на вибір, високоякісні матеріали в обробці інтер’єру та дрібні деталі, що створюють унікальну, неабияку і в той же час теплу та домашню атмосферу.