10 номерів з неповторним дизайном

На сьогоднішній день в готелі Міракс 10 неповторних номерів. Кожен номер має індивідуальний дизайн, що робить номери ще більш респектабельними і затишними. Багато хто з постійних гостей готелю віддає перевагу своїм улюбленим номерам. Такого розмаїття ви не знайдете в жодному одному готелі Харкова.

Готель у Харкові Mirax Boutique Hotel удосконалює сервіс з метою максимально задовольнити бажання гостей. Тому ми можемо з упевненістю сказати, що відвідавши Харків і зупинившись у нас, ви неодмінно захочете повернутися в кращий міні-готель в Харкові «Mirax Boutique Hotel»!

Фітнес-центр

У нашому готелі з ранку і до пізнього вечора до Ваших послуг фітнес-центр. Тут Ви знайдете професійно підібрані тренажери і спортінвентар. Крім того, Ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану пораду і підтримку досвідченого тренера!

Тренажерна зала нашого фітнес клубу – це ідеальне місце для тих, хто піклується про своє здоров’я. Він поєднує в собі новітні спортивні технології та затишні інтер’єрні рішення. Основу залу складають силові тренажери і кардіообладнання. У нас створені всі умови для зручності гостей: зал оснащений сучасними системами кондиціонування, вентиляції та музичного супроводу.

Mirax Boutique Hotel – Кращий готель Харкова

Розташувавшись в історичному центрі міста, бутік-готель «Mirax» став перлиною стилю і комфорту. У нашому готелі ви не знайдете жодного схожого номера. Кожен з них є унікальним та неповторним. Крім того, всі меблі виконані за спеціальним замовленням і тільки з натуральних матеріалів.

Не дарма, серед усіх готелів Харкова наш готель Міракс вважається одним з кращих. Багато хто думає, що бездоганний сервіс вони можуть знайти тільки за кордоном. Але більшість наших клієнтів підтверджують, що серед готелів Харкова, наш готель може надати послуги VIP-сервісу за помірну плату. Обравши наш готель, ви по-справжньому відчуєте домашній затишок і комфорт, а також усю привітність та гостинність кращих готелів у Харкові.

Готель – Харків діловий

«Mirax Boutique Hotel» об’єднує багатовікові традиції гостинності та високі технології сучасного готелю. Зручне місце розташування в самому серці культурного центру Харкова, поряд з головними пам’ятками, транспортною доступністю, широким спектром послуг та індивідуальним підходом до кожного клієнта роблять у Харкові наш готель ідеальним місцем для проживання ділових туристів і мандрівників.

Тут ви знайдете все, що потрібно для повноцінного відпочинку і домашньої атмосфери. Але також, як багато готелів Харкова, ми дбаємо і про ділових людей, і надаємо все, що потрібно для ведення бізнесу: безкоштовний Wi-Fi у номерах і гостьових зонах, трансфертні послуги – все для того, щоб людина могла комфортно працювати у себе в номері.