система онлайн-бронирования

Незабаром – відкриття нового бутік-готелю у Харкові!   Всі новини

07.04.2016

Для шанувальників стилю, розкоші та сервісу європейського рівня у квітні 2016 року плануємо відкриття нового чотиризіркового готелю: Mirax Sapphire Boutique Hotel. Готель розташований в так званому «тихому центрі» Харкова на вул. Данилевського (район Площі Свободи).

10 просторих номерів нового міні-готелю площею від 26 до 47 м2 з висотою стель більше 3 метрів проектувалися для максимальної зручності гостей. Кожен номер унікальний у своєму індивідуальному дизайні: всі меблі, декор та аксесуари в готелі є ексклюзивними – розробленими та виготовленими спеціально для Mirax Sapphire Boutique Hotel. Для шанувальників кави продумана навіть така дрібниця, як італійська капсульна кавоварка в кожному номері.

Бутік-готель Mirax Sapphire Boutique буде справжнім дорогоцінним каменем серед готелів міста Харкова. Ви будете приємно здивовані.

Накопичений багаторічний досвід ведення готельного бізнесу, численні подорожі по всьому світу – все це дозволяє створити унікальний готель, який ми зможемо представити харків’янам і гостям нашого міста. Сапфір – це дорогоцінний, королівський камінь, що приносить щастя у любові, бутик-готель Mirax Sapphire Boutique – стане прикрасою вашого перебування та відпочинку в місті Харкові, – зазначив представник керівництва готелю.

Намагаємося бути кращими серед готелів міста Харкова для максимального задоволення побажань гостей. У Mirax Sapphire Boutique Hotel можна буде скористатися досконалим сервісом високого класу та отримати насолоду і незабутні враження від перебування у готелі та місті Харкові.

Нижче на фото приведена візуалізація холу нового готелю.

Mirax Sapphire Boutique Hotel Kharkiv
Mirax Sapphire Boutique Hotel Kharkiv

Один з номерів категорії “Суперіор” нашого нового готелю: Mirax Sapphire Boutique Hotel ***

Mirax Sapphire Boutique Hotel Kharkiv
Mirax Sapphire Boutique Hotel Kharkiv

Слідкуйте за новинами.


Mirax Boutique Hotel 8.7 RECOGNITION OF EXCELLENCE 2020
4 star hotels in Kharkov

Наше розташування