Hotel management software

Номери для молодят, знижка 15% у річніцю весілля   Всі новини

18.03.2018
Предложение для молодоженов | Гостиница Миракс Харьков

Для закоханих, які очікують важливу подію в їх спільному житті – весілля, бутік-готель Mirax Boutique Hotel приготував спеціальну пропозицію для молодят по розміщенню у готелі. Проведіть першу шлюбну ніч розкішно та романтично, адміністрація готелю зробить усе, щоб побажання молодят були виконані та час, проведений у нашому готелі був сповнений тільки приємними та радісними враженнями.

Знижка 15% на номер будь-якої категорії в річницю весілля

Бутік-готель Mirax Boutique Hotel – ідеальне місце для Вас і Ваших коханих у найщасливіший та романтичний день у Вашому житті!

Готель пропонує кращі номери для молодят у Харкові, відзначте урочисті та пам’ятні хвилини в наших стильних інтер’єрах, спеціально для молодят ми підготуємо:

  • святкове декорування номеру обраної категорії, яке не залишить вас байдужим,
  • охолоджене шампанське і фруктове асорті у номері при заїзді,
  • вишуканий сніданок в ресторані готелю або романтичний сніданок у ліжко,
  • можливість проведення весільної фотосесії на всій території готелю,
  • ранній заїзд та пізній виїзд з готелю, щоб молода пара змогла отримати насолоду від часу, проведеного разом (по можливості).

Весільний номер у готелі — це дух романтики, гармонії і любові. Запрошуємо молодят та всіх гостей міста Харкова, які відзначають річницю спільного життя, провести особливий романтичний вечір у стінах нашого готелю.

Бажаємо, щоб Ваше свято буде для вас по-справжньому приємним, чарівним та незабутнім, а красива фотосесія, знята професійним фотографом у розкішних інтер’єрах, допоможе довгі роки згадувати про день вашого весілля, з гордістю показуючи дітям та онукам пам’ятні фотографії.

 

Mirax Boutique Hotel 8.7 RECOGNITION OF EXCELLENCE 2020
4 star hotels in Kharkov

Наше розташування